• 1402/08/13 - 12:14
  • تعداد بازدید : 194
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری اردوی جهادی دامپزشکی در روستای آقکند شهرستان ماهنشان

رئیس دامپزشکی شهرستان ماهنشان از ارائه خدمات رسانی رایگان به دامداران روستای آقکند این شهرستان در قالب اجرای طرح اردوی جهادی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان زنجان، ذوالفقار رشیدیان اظهار کرد: اردوی جهادی دامپزشکی با محوریت محرومیت‌زدایی و مبارزه با بیماری های دامی به صورت رایگان در روستای آقکند شهرستان ماهنشان برگزار شد.

وی اظهار داشت: امروزه جایگاه دامپزشکی در مسائل مختلف اجتماعی و امنیتی جامعه بر تمام افراد محرز شده و آحاد جامعه با وظایف دامپزشکی در تأمین دام سالم و به تبع آن غذای سالم و حلال آشنا بوده و این مهم توانسته در پیشبرد اهداف شاخص دامپزشکی که همانا ارتقاء سطح بهداشت و سلامت عمومی است نقش بسزایی ایفاء کند.

وی گفت: این برنامه که با مشارکت اعضای اکیپ های عملیاتی اداره دامپزشکی شهرستان ماهنشان و با همکاری بسیج سپاه ناحیه شهرستان ماهنشان، شورای اسلامی و دهیاری روستای آقکند شهرستان ماهنشان برگزار شد.

رشیدیان افزود: در این اردوی جهادی خدماتی از قبیل واکسیناسیون دام، واکسیناسیون طیور بومی، مبارزه با بیماری‌های انگلی داخلی و خارجی دام ها و سگ های نگهبان، سم‌پاشی بدن و جایگاه دام، ویزیت و نسخه نویسی دام‌های بیمار و آموزش دامداران انجام شد.

رشیدیان با تاکید براینکه تلاش داریم در کنار مردم و درخدمت مردم باشیم، گفت: کار اصلی اردوهای جهادی دامپزشکی در روستاهای محروم، کم برخوردار و در مناطقی که دسترسی به دامپزشک دشوار و محدود است، می‌باشد.

 

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان ماهنشان,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 310044
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال زنجان

admin ادمین پورتال زنجان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه