چاپ
ارسال به دوست

دام های قربانی از میادین تحت نظارت دامپزشکی تهیه شود

رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان زنجان با اشاره به آغاز بازرسی بهداشتی قبل از کشتار دام های قربانی در میادین زنجان به مناسبت فرار رسیدن عید قربان گفت: بازرسان دامپزشکی بر میادین عرضه دام زنده در زنجان نظارت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان زنجان، علی اشرفی با اشاره به افزایش نظارت بر میادین فروش دام زنده در آستانه عید قربان اظهار کرد: بازرسان دامپزشکی به صورت فعال در میادین حضور می‌یابند.

وی استفاده از ماسک، دستکش و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در میادین دام و کشتارگاه‌ها را الزامی عنوان و تاکید کرد: در میدان دام زنجان و خرمدره، بازرسان دامپزشكي بر سلامت دام هاي قربانی قبل از کشتار نظارت مي كنند.

اشرفی اظهار داشت: اکیپ بازرسی قبل از کشتار دام های قربانی، دو روز قبل از عید قربان در میادین دام زنده حضور پیدا خواهند کرد.

رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان زنجان با بیان اینکه در روز عید قربان تمامی ادارات دامپزشکی شهرستان‌ها دایر هستند، تصریح کرد: کارشناسان ادارات دامپزشکی شهرستان‌ها به همراه روحانیون ناظر شرعی از ساعت ۷ صبح روز عید قربان تا ساعت ۱۳ در محل کار خود حضور دارند و آماده پاسخگویی به مسایل بهداشتی و شرعی مردم خواهند بود.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٤٢٥٩/
  • ٠٨:٠٣ - 1399/05/08/
  • تعداد بازدید: 6
کلید واژه ها

خروج